Yerinde Yemek Hizmeti


Kendi mutfağı olan kurum ve işletmelerde, Proje Müdürlerimiz tarafından koordine edilen sistem işleyişi kurularak, mönü planlaması, satın alma, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen-temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, emek ihtiyacının planlanmasından , servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmekteyiz. Aynı zamanda, firmamızın sahip olduğu kalite sistem belgelerimizin devamlılığını sağlamak amacıyla, üretim yaptığımız her projede, kalite sistem prosedürleri uygulanarak, sistem işleyişi düzenli olarak doğrulanmaktadır.

Yerinde yemek üretimi yapılabilmesi için işletmenizin mevcut mutfağının beklentileri karşılayacak düzeyde olması gerekir. Bu amaçla ilk olarak yemek üretimi yapılması düşünülen alanın beklentiler doğrultusunda incelenerek eksikliklerin belirlenmesi ve bu eksikliklerin ne şekilde giderileceğinin karşılıklı olarak tespit edilmesiyle ilk aşama gerçekleşmiş olur.

 

Özel günlerinizde,iftar, piknik ve paket yemek gibi siparişlerinizi en iyi şekilde karşılayacak altyapımızla hazırlıklıyız ve donanımlıyız. İstenilen adrese , zamanında teslimatımız ve eşsiz lezzetli menüler ile Sever Catering farkını yaşatmak için var gücümüzle çalışmaktayız.
 

 

   

 

Tüm hakları Saklıdır © Sever Catering 2015 .  | Web Design by HKN