Kurumsal

Sever Yemek 22 Yıllık Tecrübesini Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde 2000 m2 kapalı alanda modern tesislerinde sürdürmektedir. 15.000 kişilik üretim kapasitesi, üretim kapsamında sigortalattığı müşterileri ve 80 çalışanı ile 1996 yılından bu yana İzmir,Manisa ve Ege Bölgesinde işletmelere taşımalı ve yerinde üretim hizmeti vermektedir. Sever Yemek en yeni teknoloji ve hijyen anlayışıyla, gıda mühendisleri denetiminde gıda güvenliğine azami önemi vermektedir.Yasal mevzuatın gerekliliklerini yerine getiren Sever Yemek ISO 9001 Kalite ve 22000 Haccp Gıda Güvenliğinin şartlarını uygulayarak kaliteli yemek üretimini sağlamaktadır.

 

 

Vizyonumuz :
Milli ve manevi değerlere bağlı kalarak devletine, iş ortaklarına, çalışanlarına, tedarikçilerine ve çevresine karşı sorumlu tutarak bu amaç için her türlü etkinliği desteklemek arzusu ve azmi ile kuruluşumuzu hizmetinize sunduk. Kendi ailemizle yediklerimizi sizinle paylaşıyoruz... %100 müşteri memnuniyeti garantisi vererek, müşterimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlamak, ürün ve hizmetlerimizi bu ihtiyaçlar çerçevesinde geliştirmek birincil hedefimizdir...


Misyonumuz :
Ödün vermeden sektörümüzde ‘‘Toplam Kalite Yönetimini’’ esas alarak kalite-fiyat-termin açısından rekabet edebilir seviyede üretim yapabilen ve catering hizmeti sunan, müşteri memnuniyeti ve sağlığını ön planda tutan karlı bir kuruluş haline gelmek.

 
 

Tüm hakları Saklıdır © Sever Catering 2015 .  | Web Design by HKN